Berlin: The Time Has Come, Freedom Rally for Iran

October 22, 2022

October 22, 2022

3:00 pm To 1:02 pm

Großer Stern, Berlin, Germany

Event Description

مسافران تکمیل شده‌اند. دیگر امکان پرداخت و ثبت نام نیست

مسافران تا سه‌شنبه شب ۱۸ اکتبر یک ایمیل حاوی اطلاعات دقیق سفر رفت و برگشت دریافت خواهند کرد

تعداد انگشت شماری از شما  پرداخت کرده اید اما فرم مشخصات را پر نکرده اید، بنا بر این ما هیچ امکان تماسی با شما ، یعنی شماره تلفن یا ایمیل نداریم تا جزییات سفر را برایتان بفرستیم. لطفا اگر فرم پر نکرده اید اما پرداخت کرده اید با ما با ایمیل زیر تماس بگیرید.

contact.iran2022@gmail.com

اگر در هلند زندگی می کنید و می خواهید برای شرکت در این راهپیمایی به برلین بروید، لطفا فرم زیر را حداکثر تا ساعت دوازده شب یکشنبه ۱۶ اکتبر پر کنید. اتوبوس دو طبقه با ظرفیت ۷۸ مسافر برای این منظور اجاره می‌شود. این اتوبوس، از لاهه حرکت می‌کند و در روتردام و اوترخت برای سوار کردن مسافران توقف کوتاه می‌کند.

پس از پرداخت هزینه سفر و پر کردن فرم مشخصات، روز سه شنبه ۱۸ اکتبر همه ثبت نام کنندگان یک ایمیل با اطلاعات دقیق سفر و زمان و مکان هر شهر جهت رفت و برگشت دریافت خواهند کرد. بنابر این شما  در این فاصله ایمیل تاییدی دریافت نمیکنید، بلکه دوشنبه یک ایمیل راهنما دریافت خواهید کرد

خواهشمندیم که در نظر داشته باشید، از آنجایی که بودجه اجاره این اتوبوس، تنها از محل مشارکت و پرداخت‌های مسافران (هر مسافر ۷۲ یورو – رفت و برگشت) تأمین می‌شود، در صورتی که تا تاریخ مذکور، به حد نصاب ۷۸ نفر مسافر برای این سفر نرسد، ناگزیر خواهیم بود که این سفر را لغو کنیم و پول پرداختی را به شما برگردانیم.از این رو از شما سپاسگزار خواهیم شد اگر برای رسیدن به این حد نساب، تا آنجا که ممکن است این صفحه را با کسانی که فکر می‌کنید خواهان شرکت در راهپیمایی بزرگ برلین برای آزادی ایران هستند بفرستید.

یک نکته مهم دیگر این است که پرداخت شما (در صورت رسیدن به حد نساب مسافران و اجاره اتوبوس) غیر قابل برگرداندن می‌شود، زیرا تمام آن و بدون هیچ کم و کاست، بلافاصله برای اجاره اتوبوس هزینه خواهد شد. لطفا قبل از ثبت نام و انجام پرداخت، از شرکت خود در راهپیمایی مطمئن باشید.

درباره امکانات سفر:
اتوبوس دو طبقه مجهز به تمامی امکانات رفاهی است. این سفر هم در رفت و هم در برگشت، شبانه انجام می‌شود.

سفر ایمن، راحت و پایداری در شرایط آسوده و با کیفیت خدمات بالا توسط شرکت تضمین شده است.
تعداد صندلی: ۷۸
امکانات:
– تهویه مطبوع
– میزبان و پذیرایی
– WIFI رایگان
– سیستم سرگرمی
– سطل های بازیافت
– کافه بار
اتوبوس ساعت ۱۰ شب لاهه را ترک می کند و حدود ساعت ۸ صبح به محل برگزاری راهپیمایی در برلین می‌رسد. اتوبوس، ساعت ۱۰ شب ۲۲ اکتبر، از همان محل برگزاری راهپیمایی در برلین حرکت می‌کند و حدود ساعت ۸ صبح به لاهه می‌رسد. محل دقیق حرکت در لاهه و دیگر اطلاعات ضروری، دوشنبه ۱۷ اکتبر به شما ایمیل می‌شود.

پیش از پر کردن فرم زیر، (۱) ابتدا با کلیک بر روی لینک زیرپرداخت خود را (هر نفر ۷۲ یورو) انجام دهید. (۲) فُرم را پُر کنید و حتما فراموش نکنید که دکمه Submit را بزنید. اگر دکمه سابمیت فرم زیر به همراه اطلاعات زده نشود، ما هیچ امکانی برای تماس با شما نخواهیم داشت.  

  • مسافران کامل شده اند.

 

 

Organizers

IRANIAN-GERMANS FOR JUSTICE AND HUMAN RIGHTS

How to Register?

If you live in the Netherlands and want to go to Berlin to participate in this rally, please fill out the form. A bus will be chartered (78 passenger capacity).
Your seat on the bus will be reserved once you have registered and paid.

Reviews are disabled, but trackbacks and pingbacks are open.